راهنمای انتخاب بهترین شروع کننده ها در تولید محتوا کسب و کار اینترنتی

چگونه بهترین شروع کننده ها را هنگام تولید محتوا انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین شروع کننده ها را هنگام تولید محتوا انتخاب کنیم؟

اگه دوس داری کسب و کار اینترنتی که راه اندازی کردی از رقبات خیلی جلوتر بیفته و به درامدهای خیلی بالا برسی رازش فقط در این ۳ کلمست:”تولید محتوا ارزشمند

تولید محتوا سنگ بنای تمام کسب و کارهای اینترنتی محسوب میشه.برای اینکه بتونیم کسب و کار اینترنتی موفقی داشته باشیم باید بطور متوسط هر ۲ یا ۳ روز یه محتوای تازه به سایت جدید خودمون اضافه کنیم تا به نتیجه دلخواه برسیم.

از تولید محتوا در یک کسب و کار اینترنتی برای مقاصد زیر استفاده میشه:

۱-برای تبلیغ کردن محصولی خاص

حتما شما هم سایت های بسیار زیادی رو مشاهده کردید که محصول خاصی دارن و برای فروشش از طریق صفحات تبلیغاتی تکی که براش مینوسن استفاده میکنند.البته این روش روش بدی نیست اما دیگه خیلی کلیشه ای و تکراری شده و احتمال موفقیت توی این روش خیلی پایینه.

حتی غول دیجی کالا هم برای فروش محصولات خودش به تولید محتوا روی آورد….

توی روش جدید برای فروش یه محصول یه سری از تبلیغات نوشته میشه البته بصورت غیر مستقیم و خیلی هوشمندانه اونهم از طریق تولید محتوا.

یعنی بجای اینکه یه محصول رو با تبلیغات خسته کننده بزارن و همش بگن این محصول چنینه و چنانه و خواهش میکنم محصول من بخرید ، از طریق چندین محتوای رایگان با ارزش ذهن مخاطب رو برای خرید محصول آماده میکنن و نهایتا هم با پیشنهاد خرید اصلی تیر خلاص زده میشه.

۲-برای بازاریابی اینترنتی محصول

هر وقت حرف بازاریابی به میون میاد ذهن انسان ناخود آگاه به سمت از دست دادن مبلغ قابل توجهی پول و صرف هزینه مادی زیاد و دست آخر نتیجه ای که دلمون میخاستیم بدست نیاوردیم.

اگه دنبال روشی هستید که بازاریابی اینترنتی رو انجام بدید بدون اینکه هیچ مبلغی به جایی پرداخت کنید و بهترین نتیجه رو بگیرید ، تولید محتوا بهترین روش محسوب میشه.

با تولید محتوا براحتی میتونید یه محصول رو بازاریابی کنید بدون اینکه نگران از دست دادن مبلغی باشید.

۳-برای پاسخ به سوالات مخاطبان

فرض کنید شما یه محصول دارید به قیمت ۳ میلیون تومن و قصد فروشش رو دارید.قطعا برای مخاطب شما انبوهی از سوالات در مورد اون محصول بوجود میاد و میخاد به نوعی نگرانی خودش رو کاهش بده و مطمئن بشه که این محصول ارزششو رو داره و اقدام به خرید بکنه.

بنابراین تنها روشی که میتونید اون نگرانی های مخاطب خودتون رو کاهش بدید و بهش اون حس امنیت لازم رو بدید تنها از طریق تولید محتوا هستش.توی محتواهایی که تولید میکنید به تمام سوالاتی که در ذهن مخاطب شکل گرفته پاسخ بدید و بصورت محتوای رایگان در اختیارش قرار بدید.

چطور بهترین شروع کننده ها رو برای تولید محتوا جدید انتخاب کنیم؟

مشکلی که اکثر کسانی که کسب و کار اینترنتی دارند اینه که در تولید محتوا جدیدو یا حداقل در شروع اون مشکل دارند.یه مطلب خاصی توی ذهنشون هست اما نمیدونن چطور اون رو به یه محتوای ارزشمند تبدیل کنند.در ادامه چند تا از بهترین شروع کننده ها رو در تولید محتوا جدید ببهتون معرفی میکنم که خیلی بهتون کمک میکنه.

 

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *